Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon.   Click to listen highlighted text! Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon. Powered By GSpeech

Hirdetésfelvétel budapesti nyomtatott önkormányzati újságba

Leírás

Az óbudai Aquincum Hotelbe keressük legújabb csapattagunkat áruátvevő pozícióba
Miért érdemes nálunk dolgoznod?
• Mert térítésmentesen tudod használni a fitness termünket és a spa részlegünket
• Mert nálunk nem csak a kávé ingyenes, hanem az étkezésedet is biztosítjuk
• Mert érkezhetsz rollerrel, biciklivel vagy akár autóval dolgozói parkolónkban találsz neki helyet
• Mert egy lendületes, fiatalos csapat tagja lehetsz
Mik a pontos feladatok?
• A legfontosabb, hogy a beérkező árukat átvedd
• Az átvett árukat el kell helyezned a raktárunkban
• Le kell ellenőrizned az átvett áruk mennyiségét és minőségét
• Számítógépes rendszerünkbe fel kell vinned az adatokat
• Esetenként rendelést kell leadnod a partnereink felé
Nem feltétel, de örülnénk neki, ha…
• Lenne hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
• Alapszinten beszélnél angolul
Ha úgy érzed a fent leírtak alapján pont TÉGED keresünk küld el jelentkezésed a hr@aquincumhotel.com e-mail címre.

Kapcsolat

III. kerület
Budapest
Üzenetküldés a hirdetőnek
Áruátvevő
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech